Human Resources

What we are looking for?

Gravité’nin temel amacı ileri teknoloji yeniliklerle birlikte, çözüm odaklı yaklaşım sergileyerek iş birliği yaptığı firmaları bilgi çağına adapte etmektir.

Çalışanlarımızda yüksek verim bizim için gereksiz enerji tüketimi ya da yapabileceğinden fazla iş ile zaman tüketimi değil, aksine çalışanlarımınız enerjisini ve zamanını korurken üretilen değerin niteliği arttırmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu, bilgi çağının getirdiği yeni düzenin değişmez bir parçasıdır. Bu ve bunun gibi nedenlerle Gravité’nin benimsemiş olduğu insan kaynakları politikası çalışanların iyi motive olmuş, yüksek nitelikte iş üretmelerini sağlamak üzerine kurulurdur.

Bunları yerine getirebilmek için farkında olduğumuz ihtiyaçları güven duyulan, doğru kişi ile doğru işi yapan, değerlere saygılı ve kendi benimsediği değerleri koruyan, geleneksel çalışma kavramlarına da çözüm üreten bir kurum olarak sayabiliriz.

Özetle Gravité evrensel etik değerler ve farkındalıklarıyla; odaklanmış, yaratıcı ve istikrarlı insanların bir araya geldiği yuvadır.


Our Team

 • Sercan Uzun
  Managing Director

  1997'den beri robotlar, kontrol sistemleri vb. alanlarda çağın öncüsü projelerle anılan Sercan Uzun, firmamızın tüm departman ve projelerinden sorumludur.

 • Prof. Dr. Ali Okatan
  Science and Technology Consultant

  KTO Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakülte Dekanı değerli hocamız Prof. Dr. Ali Okatan, yaptığımız işleri değerlendirirken tecrübesiyle yolumuza ışık tutar.

 • Ümit Ercan
  System Specialist

  2008 yılında Kırklareli Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunu olan Ümit Ercan, ürünlerimizin 7/24 hizmete hazır olmasından yani süreklilikten sorumludur.